Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Дитячі легінси

У даній категорії немає товарів.

Незамінні і комфортні.Коротка історія появи легінсів.

Згадуючи деякі речі, які впевнено зайняли місце на Олімпі моди, обійти стороною легінси просто неможливо. З'явилися вони в Середньовічній Європі і робилися з шкур лося. Одягати їх було не особливо зручно через технології того часу. Перед тим, як натягнути легінси на тіло, їх потрібно було вимочити протягом певного часу. Само собою, після цієї процедури про зручну носку мови йти не могло. Такий предмет гардероба був доступний людям не бідним. На гравюрах і картинах можна часто побачити людей в лосинах, які виступили прообразом нинішніх.

Не будемо довго говорити про еволюцію цього виробу. Відзначимо, що в подальшому, лосини полюбили гусари, і на довгий період вони стали елементом військової форми. На початку 20 століття, з винаходом нових тканин, з армії їх остаточно витіснили.

Незважаючи на те, що кар'єра легінсів закінчилася, громадянське життя піднесло їх на пік популярності. Провідні модельєри світу стали придумувати нові моделі і кольори легінсів.

Існує багато видів цього чудового аксессуара- легінси, джеггінси, тайтси, а також дитячі.

Одягаємо малюка стильно. Дитячі легінси.

Трохи зупинимося на їх складі. Тканина, що застосовується для їх виробництва, повинна добре пропускати повітря, відводити вологу і не викликати неприємних відчуттів. Памятайте- дитячий організм може бути більш чутливий до дратівливих факторів, ніж наш.

Кольоровий діапазон досить широкий, ні в чому не поступається дорослому. Вибрати й купити дитячі легінси Ви можете в інтернет-магазині chulochki.com.ua. Ми допоможемо знайти цікаву для модель, якщо знадобиться, а після оформлення замовлення- швидко його доставимо.