Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Бодістокінги

У даній категорії немає товарів.

Бодістокінг - невід'ємний атрибут гарячого побачення.

Що ми знаємо про такий відомий аксесуар спокусниць, як бодістокінг? Створення неповторного образу і розпалювання пристрасті - його головна функція, з якою даний предмет гардероба справляється на відмінно. Той, хто придумав шити облягаючий комбінезон з прозорих матеріалів, викликав справжню революцію. Природно, боді не можна носити кожен день, щоб ефект від його використання не втратив силу.

Бодістокінг. В яких випадках його надягають.

Для внесення пікантної різноманітності в інтимні стосунки, спробуйте купити бодістокінг, що відповідає Вашому внутрішньому світу. Якщо є бажання, можете міняти образ настільки часто, як захочете, в залежності від того, ким сьогодні бажаєте бути - неслухняним дівчиськом або ніжною слухняною паїнькою. Хижі леопардові або романтичні візерунки, що покривають збуджене тіло, здатні зробити ніч любові нескінченною, яка буде тривати до повної знемоги.

На світовому ринку, нішу виробництва подібної еротичної білизни зайняли такі бренди як Obsessive, Let's Duck (Польща), Shirley of Hollywood (США).

Ці торгові марки регулярно випускають нові лінійки бодістокінгов різних розмірів. Вибрати його досить легко, завдяки відмінній еластичності. Існує певна кількість розмірів, що є універсальними в своєму діапазоні. Щоб не помилитися при виборі, обов'язково перегляньте розмірну сітку, представлену виробником - поважаючі себе бутіки завжди мають подібну інформацію.

Хочеться сказати кілька слів про деякі нюанси бодістокінгів:

Власницям розкішних форм, не рекомендується купувати речі з великим діаметром сіточки, яка візуально робить тіло більше.

Глибоке декольте більше підійде до пишного бюсту, а груди невеликого розміру будуть добре виглядати з фігурним вирізом.

Якщо виникнуть питання при такому непростому виборі, зверніться в інтернет - магазин chulochki.com.ua. Наші консультанти завжди допоможуть підібрати відповідну еротичну білизну, а після оформлення замовлення, докладуть максимум зусиль, щоб покупка прийшла до адресата якнайшвидше.

По Києву можливий виїзд кур'єра.