Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Панчохи.Панчохи під пояс на силіконовій основі.

Панчохи.Панчохи під пояс на силіконовій основі.

  Прагнення до досконалості і краси неможливо відняти ні в однієї жінки. Воно проявляється у всьому, в кожному погляді, в кожній посмішці, в кожній прикрасі, в будь-який деталі жіночого гардеробу. І ось вже не перше сторіччя зброєю для зваблювання вважаються панчохи. Як предмет сексуальності їх розглядають не так вже й давно, а ось як предмет одягу - давненько. Причому раніше панчохи носили навіть чоловіки. Вони були зіткані з іншого більш щільного матеріалу, трималися лише на підв'язках або поясах.

Сьогодні ж панчохи прийнято вважати предметом жіночого одягу, який робиться в основному з синтетики і кріпиться не тільки за допомогою пояса, але і завдяки силіконовій гумці на кожній панчосі. Таким чином, вони стають комфортні і прості в носінні. Набагато зручніше колготок. І нехай панчохи не надіти під джинси і вони не зігріють Вас холодною зимою, зате в будь-яку іншу пору року цей варіант набагато вигідніше колготок. Навіть виглядають панчохи витонченіше, а жінка відчуває себе в них набагато красивіше і привабливіше. Та й чоловіки небайдужі до вигляду жіночих ніжок в панчохах. З цього випливає, що Вам просто необхідно купити панчохи.

А так як сьогодні панчохи не рідкість, і купити їх в Україні в будь-якому місті може дозволити собі кожна жінка. Як відомо,панчохи можуть бути двох видів: під пояс і на силіконі, розберемося з кожним. Головний козир панчіх під пояс то, що вони з легкістю розбурхують чоловічу фантазію, але це не єдина перевага. Такі панчохи вважаються надійними за рахунок кріплення їх до поясу. До речі, є кілька видів кріплень: європейський - 4 підтяжки, американський - 6 підтяжок і англійська - від 8 і більше.

Однак, при купівлі поясу варто підібрати потрібний розмір, щоб пояс не тиснув і не сковував в русі. Панчохи на силіконовій основі не менш комфортні і якщо вони гарної якості, то про надійність можете не турбуватися. У таких панчохах не жарко навіть влітку. Але, знову-таки, при покупці потрібно уважно поставитися до розміру, гумка не повинна бовтатися на нозі або занадто стискати її, це може порушити кровообіг. При носінні панчіх не слід користуватися лосьйонами для тіла і кремами, вони погіршують можливість силікону триматися на нозі.

І все одно,одні жінки стверджують, що зручніше носити панчохи на силіконі, а інші, що з поясом. Однак, Ви можете запросто поєднувати і надягати панчохи на силіконі, прикріплюючи їх до поясу. Тоді вже про зручність і надійність не посперечаєшся. Сьогодні існує маса варіацій не тільки в кріпленні, а й в різновидах: панчохи в сіточку, прозорі панчохи, ажурні, панчохи з мереживом, різних кольорів і матеріалів. Ви з легкістю можете купити панчохи в Києві і в будь-якому іншому місті України. Така покупка принесе Вам і Вашому улюбленому масу задоволення.

20.08.2018
0
1112