Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Еротичні костюми в go-go dance і на маскараді

Еротичні костюми в go-go dance і на маскараді

  У такого наряду, як еротичний костюм, є багато протирічь. Саме тому хтось підтримує використання даної одягу, а хтось же, навпаки, є затятим противником цього. Але навіть у використанні таких речей по головному їх призначенню, не варто забувати, що ми самі повинні знати, де починається межа між вульгарністю і сексуальністю.

Також, багато хто забуває, що такі костюми можна використовувати і для інших цілей. Наприклад, сучасні види танцювальних стилів припускають наявність таких нарядів для підкреслення краси рухів. І звичайно, вони можуть ефектно виглядати на маскарадах і карнавальних вечірках. Природно, для кожної з цих цілей, існують трохи різні пошиття і дизайнерські рішення костюмів, але всі вони відносяться до одного і того ж розділу.

Почнемо з першого - використання в танці. Go-go dance - один з найпопулярніших на сьогоднішній день стилів танцю. Він передбачає об'єднання яскравих сексуальних костюмів, ритмічної музики і вільних рухів. На відміну від стриптизу, одяг в такому танці залишається на своєму місці. Виділяється тільки танець, грація і ефектне музичне оформлення.

Для костюмів танцівниць можуть використовуватися найрізноманітніші елементи, такі як коротка спідничка, топи, легінси, наряди з сітки, маєчки, ліфи і т.п. Головне, щоб вони були максимально зручними і не сковували рухів, а також, щоб красиво виділяли цих яскравих дівчат і підтримували атмосферу, створювану музикою. Такі костюми повинні бути окремою частиною кожного танцю і створювати видимість, нібито вони теж рухаються разом з танцівницями, і зачаровувати, але не викликати негативних емоцій. Звичайно, в них важливо не переборщити. Наприклад, легкі тканини підходять далеко не всім, а багато сітки може виглядати занадто наляписто. Яскравий матеріал латекс надає сюрреалістичний блиск, але його потрібно дуже обережно використовувати в костюмі для танцю, адже танець Pj передбачає легкість і плавність рухів, а такий матеріал може, навпаки, обтяжувати даний стиль. І звичайно, варто пам'ятати про індивідуальність, адже дівчата, що займаються таким стилем танцю на професійному рівні, виконують досить нелегку роботу. Адже це справжній спорт - красиво рухатися весь вечір, або навіть всю ніч, на височенних підборах! Така праця також гідна поваги!

Якщо говорити про друге призначення еротичного костюма - наряд для карнавальної вечірки, то тут варто відзначити значну різноманітність рішень в порівнянні з попередньою метою. Раніше такі наряди шили тільки на замовлення, але зараз нам доступні будь-які костюми на будь-який смак.

Цікавим є той факт, що на венеціанських карнавалах більш ранніх років найпопулярнішими були образи хитрої служниці Коломбіни і її господині - романтичної дівчини на ім'я Ізабелла. Зараз же Ви можете вибрати найбільш підходящий спосіб, і, можливо, він буде відрізнятися від Вашого усталеного іміджу або улюбленого стилю, так як карнавал - це саме те місце, де Ви можете спробувати себе зовсім в іншому незвичному амплуа. Колись карнавали робилися для того, щоб хоча б на один день всіх урівняти в положенні. І під час карнавалу ніхто не знав, хто ховається за маскою і костюмом: вельможа або простий робітник, адже перший міг одягнутися візником, а другий - королем. Кожен міг приміряти на себе будь-який, незвичний для нього, образ.

Сьогодні Вам представлений досить широкий вибір образів і костюмів для таких випадків, як костюмована вечірка. Найпоширеніші з них:

образ піратки або ковбоя;
милий костюм звірятка, наприклад, зайчика, лисиці, сонечка або метелика;
наряди героїв казок, в яких можна відчути себе Білосніжкою або Дюймовочкою;
професійні костюми, наприклад, костюм стюардеси або східної танцівниці;
карнавальні костюми в старовинному стилі, з використанням пишних зачісок, віял і масивних прикрас
і т.д.
Як бачите, еротичні костюми можуть використовуватися і в інших сферах життя. І не важливо, для чого конкретно Ви вибираєте собі будь-яку річ. Головне, пам'ятайте, що Ви - індивідуальні і неповторні, одяг повинен це підкреслювати, він повинна бути вираженням конкретно Вашого «я». Адже не наряди красять людину, а краса йде від нього самого.
 

05.07.2018
0
1867