Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Цікава інформація про колготи

Цікава інформація про колготи

  Колготи - одна з найпопулярніших речей жіночого гардеробу. Вони просто незамінні, коли потрібно надіти спідницю або плаття з туфлями. З моменту своєї появи, колготки швидко стали популярними. Тільки ось мало хто знає, що в Середньовіччі ця річ були частиною гардеробу чоловіків. Зараз це дуже складно уявити, але серед чоловічих колготок траплялися навіть моделі з мереживами, оборками або рюшами. Тільки пізніше колготи стали виключно жіночим елементом одягу.

Конкуруючі виробники активно намагалися доповнювати моделі своїми особливими елементами. Наприклад, в 1998 році один з них створив колготи з трьома «ногами». Вони були зручні в тих випадках, коли на одній нозі тканина рвалася або утворювалася неприємна стрілка. Тоді дівчина, могла одягнути третю запасну «ногу», а порвану покласти в спеціальну кишеньку. Але, мабуть, дана технологія не прижилася, так як сьогодні такі колготи невідомі в асортименті, пропонованому відомими виробниками.

У цій же гонці за популярністю відзначилася і відома компанія J.Crew, яка випустила нову модель колгот, але не врахувала, як вона буде виглядати з дальньої відстані. Виявилося, що ноги моделі на певній дистанції виглядали дуже волохатими. Але, на щастя для компанії, цей казус не зупинив її розвиток. Зараз навіть Мішель Обама заявляє про те, що вважає за краще користуватися її продукцією.

Сучасні виробники теж намагаються створювати оригінальну продукцію, щоб обігнати конкурентів. Наприклад, нещодавно в мережі з'явилася інформація про створення волохатих колгот, які зможуть захистити жінку в разі несподіваного нападу. Одягнувши їх під штани, вона може оголити ніжку і відлякати з їх допомогою всіх небажаних шанувальників. Швидше за все, створення цієї моделі - просто жарт, адже такий товар напевно матиме не найбільший попит, але сама ідея - дуже нестандартна і піднімає настрій.

Цікавим фактом є і той, що в СРСР колготи були дуже цінні. Їх вартість становила 1/10 середньої зарплати. І, в разі, якщо вони рвалися, жінки проявляли всю свою винахідливість і зашивали їх навіть своїм волоссям, якщо ті підходили по відтінку.

Зараз колготи набагато доступніші, і в нашій країні їх носять абсолютно всі жінки. Є кілька цікавих потрібних правил, щоб колготи виглядали більш ефектно. Темні колготи візуально подовжують ноги, а світлі - вкорочують. Фантазійні ажурні колготи найкраще виглядають з туфлями на високих підборах, але, потрібно пам'ятати, що занадто великі принти на гомілках, повнять їх. Тонкі колготи чорного кольору з поздовжнім швом в основному підходять для ідеально струнких ніг. При пранні колгот температура води не повинна перевищувати 30 градусів.

Не потрібно забувати і про те, що в офісах або урочистій обстановці колготи одягати обов'язково навіть в літню спеку. Їх відсутність буде порушенням встановленого дрес-коду. Також, в теплу пору року колір колгот найкраще підбирати під колір шкіри, в інших же випадках - під взуття, адже тоді візуально ноги будуть здаватися довшими.

Про колготки можна говорити дуже довго. Вони незмінно залишаються важливим елементів жіночого гардеробу. Дуже важливо красиво підібрати їх за кольором, щільністю і формою. Завдяки сучасним дизайнерам, колготки сьогодні - це красивий аксесуар і елегантне доповнення до будь-якого жіночого образу. Адже не дарма кажуть, що «красиві панчохи і колготки - це« макіяж »для ваших ніг».

26.06.2018
0
799