Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Історія панчіх-від 19 сторіччя до наших часів

Історія панчіх-від 19 сторіччя до наших часів

  Панчохи беруть свій початок ще з далекого 19 століття. Тоді панчохи носили виключно чоловіки і зроблені вони були з грубого матеріалу. Тоді вони були схожі на грубі штанини, які чоловіки одягали під обладунки, щоб тіло менше стикалося з твердим і холодним залізом. В далеке 19 століття жінки не носили панчохи і навіть не мали поняття про те, що існує така білизна.

Згодом ця частина нижньої білизни стала набувати більш охайний вигляд і спочатку вони виглядали як вузькі штани, а згодом як колготи. Лише через кілька десятків років жінки перехопили у чоловіків цю моду.

До того моменту панчохи вже придбали зовнішній вигляд сучасних, але матеріал для виготовлення був зовсім різним: бавовняні, фільдекосові і шовкові панчохи, а також панчохи з віскози. Але навіть в той час на панчохах був візерунок, правда тільки жінки не носили короткі сукні або спідниці, тому візерунок був тільки на тій частині вироби, яка була видна з-під одягу (наприклад на щиколотці або трохи вище).

Пізніше до складу панчішок стали додавати лайкру (Lycra), завдяки чому для шкарпетко-панчішні вироби набули еластичності і прозорості. Сучасні виробники використовують новітні технології у виробництві, що дозволяє урізноманітнити вибір виробів, але крім цього багато хто з них у виробництві панчіх використовує особливий екстракт, який додасть Вашим панчохам приємний аромат.

У наш же час, кожна поважаюча себе жінка має панчохи,і далеко не одні. Що ще може так розбурхувати чоловічу половину,якщо не ця частина нижньої білизни? В даний час панчохи мають абсолютно різний склад і абсолютну різноманітність візерунків, а також всіляку колірну гамму.

У нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти панчохи від польського виробника Fiore з різним візерунком, як уздовж всієї ніжки так і лише на певній частині панчішок, а також величезний вибір кольору і міцності виробу (від 8 до 40 den). У нас Ви зможете знайти їх як з поясом ,так і виконані з силіконовою вставкою, яка фіксує панчішки. Будьте жіночними і вишуканими. Дякуємо за Ваш вибір!

25.12.2017
0
934