Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Як правильно вибрати якісну піжаму

Як правильно вибрати якісну піжаму

  Кожен день хочеться прокидатися в чудовому настрої і відчувати приплив бадьорості на цілий день. Важливим аспектом здорового сну є така річ як піжама. Третину свого життя ми проводимо уві сні і необхідно знати, як правильно підібрати якісний, комфортний одяг для сну.

В добре підібраній піжамі людина зможе відмінно виспатися і комфортно відпочити. Піжама, як вид одягу, увійшла в наш гардероб зі східних країн, де приділяли велике значення комфорту і просторості одягу. У перекладі з тюркськими "піжама" означає "одяг для відпочинку". Так раніше і було - спочатку піжаму використовували як одяг для відпочинку, а пізніше вона стала використовуватися для сну.

Розглянемо ж головні чинники, на які необхідно звернути свою увагу при виборі піжами. Найперше, на що потрібно звернути увагу - це матеріал. Хороша піжама вибирається з натуральних матеріалів, такими може бути трикотаж, льон, натуральний шовк, батист. Завдяки таким тканинам ваша шкіра буде вільно дихати на протязі всього сну, і не буде викликати роздратування. Допускається невеликий відсоток синтетичних волокон в матеріалі, для того щоб вони не мялось і краще тримало форму. Людям, що страждають від алергії, бажано не купувати піжами з синтетики або з синтетичними вставками, адже це може призвести до загострення Вашої хвороби.

Коли будете купувати піжаму, зверніть увагу на правильно підібраний розмір. Рукави не повинні бути короткими або вузькими, бретельки не повинні стягувати плечі. Маленький розмір одягу буде стягувати Ваше тіло, а надто великий буде збиратися під Вами. У будь-якому випадку, Вам не вдасться добре відпочити. Наступне на що звертають увагу - це якість виробу. Слід добре розглянути обробку вироби і шви. Особливо це стосується одягу з шовку, всі шви повинні бути добре оброблені, так як в подальшому шви можуть розтріпати, особливо після декількох прань. Шви в одязі не повинні бути грубими, щоб не натирати шкіру під час сну. Якщо є можливість, обов'язково приміряйте піжаму перед покупкою, гумка штанів не повинна тиснути. Залежно від сезону ми вибираємо різні види піжам. У холодні зимові ночі краще вибрати теплу піжаму з брюками, виготовлену з фланелі або щільного трикотажу. А в літній сезон підійде короткий, просторий комплект, виконаний з легкої і ніжною тканини. У нашому інтернет-магазині ви можете купити різні піжами на будь-який смак. Є піжами класичного крою або як по-іншому назвати "домашнього", можна знайти спортивні, сексуальні і багато інших моделей. Існує величезний вибір кольорових гам, принтів, малюнків на тканині.

02.06.2018
0
1074