Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Як обрати сонцезахисні окуляри

Як обрати сонцезахисні окуляри

Підбираючи окуляри від сонця не завжди потрібно слідувати тренду. Так як мода - не синонім краси і здоров'я. Всім, хто вирішив придбати сонцезахисні окуляри ми рекомендуємо ознайомитися з настановою з приводу того, як їх вибрати.

Існує безліч типів і видів окулярів. Ринок пропонує покупцям сонцезахисні окуляри чоловічі, окуляри сонцезахисні жіночі, дитячі. Вибирайте окуляри професійно, усвідомлено, так як обравши модель високої якості, вона буде служити вам багато років і вам не доведеться щороку витрачатися на окуляри сонцезахисні. Отже, критерії вибору:

призначення

Зараз можна знайти окуляри для тренування зору, окуляри з лінзами, окуляри для спорту, типізовані окуляри (для роботи в конкретних погодних або організаційних умовах), окуляри для рекреації, релаксу (найбільш затребувані, їх модельний ряд найобширніший). Всі ці види очок різняться за своїми, якщо можна так висловитися функціями. Одні - реалізовують косметичну функцію, інші - потрібні для простого, повсякденного захисту від сонця, треті - використовуються в високогір'ї, полярних широтах, як влітку так і взимку. Перед покупкою, точно усвідомте мету придбання.

Скляні або пластикові?

Скло і пластик мають свої плюси і мінуси. Скло легко б'ється - існує ризик поранитися. Пластик легко пошкоджується, дряпається. Скляні лінзи в окулярах від сонця найбільше підходять людям з порушеннями зору. Пластикові - більш практичні і підходять абсолютно всім.

колір

Коричневий і сіро-зелений, саме ці кольори рекомендують вибирати окулісти. Вони не дратують око і не деформують видимість. Темні окуляри не завжди можуть забезпечити кращий захист від сонця, при цьому вони можуть ще й втомлювати очі. Особливо, не слід купувати темні окуляри дітям.

комфорт

Обов'язково простежте за тим, щоб в окулярах було зручно голові, і очам. Так як незручні окуляри, які вам не знадобляться - це викинуті на вітер гроші. Окуляри повинні зручно сидіти, покривати вісь очей, тому краще уникнути покупки очок з маленькими лінзами, інакше ви не отримаєте необхідну протекцію.

Сонцезахисні окуляри за формою обличчя

Зручність у носінні і комфорт посадки залежить від форми окулярів ,яку ви збираєтеся вибрати. Робити це потрібно з урахуванням типажу вашого обличчя і стилю, який ви носите. Якщо у вас обличчя:

Кругле. Форма очок повинні бути строгою, чіткою. Оправа відповідно - середньої товщини.
Овальне. Сувора форма лінз з округленими кутами. Оправа акуратна, ніжна,не велика.
Витягнуте. Верхня лінія повинна бути горизонтальною, бічні і нижня - округленої. Це допоможе візуально злегка розширити обличчя. Вузька оправа лише ще більше витягне особа.
Ромбовидне. Ідеально підходять тонкі оправи і геометричні форми. Круглі краї тільки підкреслять вилиці, тому вибирати їх не слід.
Трапецієвидне. Форма очок вигнута або скруглена. Це пом'якшить контур обличчя. Лінзи краще щоб були затемнені вгорі. Чим не підходять прямокутні форми, так як вони акцентують вилиці.
З широкими вилицями. Окуляри - великі, з округленою формою. В цьому випадку можна також поекспериментувати з екстравагантними формами. Ні в якому разі не беріть маленькі квадратні окуляри.
Сподіваємося, що тепер ви знаєте, як підібрати сонцезахисні окуляри в залежності від форми сонцезахисних окулярів і точно не помилитеся з вибором.

25.05.2018
0
1135