Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Колготи-чарівний аксесуар жіночого гардеробу!

Колготи-чарівний аксесуар жіночого гардеробу!

  Колготи- чарівний аксесуар жіночого гардеробу, який може змінити ваше життя на краще.
Правильно підібрані жіночі колготки, здатні здійснити диво, з їх допомогою можна не тільки візуально подовжити ноги, але і зробити вас більш підтягнутою і впевненою в собі жінкою, а так само розкріпачити і надати сексуальної елегантності будь-якому нудному образу.
Ще з 70-х років одна нейлонова нитка змогла змінити жіноче уявлення про моду, на сьогоднішній час,не знайдеться жодної сучасної жінки, яка не мала б свою колекцію колготок на всі випадки життя.
Тому, спробуємо розібратися, які саме види цього невід'ємного аксесуару бувають.
Одним з найбільш новомодних видів є колготки з корекційно-утягуючим ефектом. Така модель може зробити неможливе, по-перше, вони відмінно тягнуть всі недоліки фігури, за рахунок правильного розподілу тиску по всій нозі і щільних стягуючі шортиків. По-друге, за допомогою візуально - коригувальних ефектів, зі всілякими фантазійними малюнками, колготки можуть зробити ваші ноги - ідеальними. Ефект утяжки вдало використовують для сексуального - міні, а також в діловому стилі під спідницю-олівець.
Особливим видом є колготки еротичного характеру, які поєднують в собі не тільки елемент жіночого гардеробу, а й можуть більше розповісти про власницю, ніж вона сама про себе скаже. Головним завданням такої моделі є спокусити, показати свою неповторність і відкрити нові грані можливості естетики жіночих ніг. З такою варіацією колгот, кожна зможе стати більш сексуально -збудливою і менш буденною.
Наступним практичним варіантом, є колготи для повсякденного носіння, без яких не обходиться жодна жінка «Сучасні». Вищезгадана модель відрізняється використанням особливо міцних матеріалів і прагматичних однотонних кольорів, що має на увазі в першу чергу їх комфортність і носибельність в побуті. Такай фасон, має доступну цінову категорію і передбачає моделі без надмірностей.
Окремим видом, вважають колготи спеціального призначення, до них відносять масажні, лікувально - компресійні і навіть антицелюлітні. Їх головне завдання полягає не в красі і навіть не в практичності, а в запобіганні або лікуванні проблем пов'язаних зі здоров'ям ваших дорогоцінних ніжок. Так само спортивні колготи прийнято вважати, як особливий підвид активно - хореографічного характеру. Вони мають більш щільну текстуру і мінімальну кількість швів, носять в собі практичний і естетичний характер, продаються, як правило, в окремих спортивно - танцювальних магазинах або студіях.
Для того щоб річ вам була дійсно корисною, важливо не тільки визначити вид, але і правильно підібрати пару, яка буде максимально корисною і навіть безпечної для вашого здоров'я. При виборі колгот, обов'язково звернути увагу на те,з чого складається матеріал, щільність тканини, розмір і характеристику виробу. Винятком є ​​самостійний вибір колгот лікувального характеру, для запобігання нанесення шкоди вашому здоров'ю.

06.05.2018
0
775