Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Колготки модні в 2018-2019 році

Колготки модні в 2018-2019 році

  Колготки і легінси є модним аксесуаром, і іноді навіть костюми підбираються під них, а не навпаки. Жінка повинна прагнути привернути увагу до своїх ніг і зробити їх більш красивими. Щоб цього домогтися, необхідно вивчити всі модні новинки цього сезону і підібрати найбільш підходящі.
Найбільш актуальними стають яскраві кольори. Колготки і легінси досить часто зустрічаються жовтих, бірюзових і навіть зелених кольорів.
Прозорі колготки стають менш популярними і модними.
Варто особливу увагу звернути на ажурні колготки. Вони є модними вже кілька сезонів і абсолютно не здають своїх позицій. Завдяки таким колготкам, жінка виглядає надзвичайно ефектно і ніжно. Більшість представлених моделей виконані великої в'язкою. У модних колекціях ажурні колготки представлені в сірих тонах.
Якщо жінка має гарні ноги, варто обов'язково залучати до них увагу. Хітом сезону є тваринні забарвлення, використовувані в колготках і легінси. Вони можуть бути розфарбовані під зебру, тигра або леопарда.
Особливістю цього сезону є наявність написів, виконаних досить дрібним шрифтом. Вони можуть розташовуватися по всій довжині або на окремих деталях. Це виглядає дуже особливо і оригінально. Досить актуальним вважаються геометричні орнаменти.
Квітковий принт продовжує займати одну з лідируючих позицій в моді. Дуже стильно і жіночно виглядають такі малюнки, особливо якщо служать доповненням наряду.
Всі модельєри визнають, що шкіряні легінси є найсексуальнішим одягом цього сезону. Їх обов'язково носити з взуттям на високих підборах або ботфортами. Жінкам з короткими і повними ногами такі моделі повністю протипоказані.
Зараз входить в моду ретро-стиль. Повертаються стрілки на колготках, які візуально збільшують наявну довжину ніг і роблять їх значно більше стрункими.
У цьому сезоні колготки дуже складно відрізнити від лосин і легінсів, тому що модно носити щільні вироби і з високим вмістом den. Легінси можуть бути довгими, а також укороченими, що теж дуже актуально.
Багато модельєрів випускають цілі колекції лосин і колготок для дівчаток. Варто обов'язково звертати на них увагу і виростити з дочки справжню модницю. Колготки 3D і лосини прикрашені мереживом і мають яскраві і дивовижні забарвлення.

23.10.2017
0
673