Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Колготи-імітація панчіх

Колготи-імітація панчіх

  Колготки і панчохи є обов'язковим елементом жіночого гардеробу. І ті і ті прийнято відносити до нижньої білизни. У колготок і панчіх багато спільного і сьогодні вони мають практично однаковий попит, чого не можна було сказати раніше. Адже спочатку носилися тільки панчохи. З'явилися вони в 13-14 столітті, коли була війна іспанців з арабами, саме у арабів помітили цей елемент одягу, який в подальшому перейшов і до нас. Цей винахід був дуже вигідним і зручним, так як раніше ноги просто обмотувалися тканиною.

В ті часи панчохи виготовляли з оксамиту і шовку, а на зиму в'язали з натуральної вовни. Зараз панчохи і колготки робляться з мікрофібри, спандекса, нейлону і лайкри. Якщо раніше їх носили як жінки, так і чоловіки, то сьогодні це виключно жіноча штучка. З 20 століття панчохи стали доступні в ціні, а їх призначення знайшло ще й сексуальний характер. Вони перетворилися на справжній фетиш.

Сталося це через зміни в модній тенденції, коли на зміну довгим сукням прийшли ніжні спідниці. Тоді як раз здобули свою популярність колготки, а панчохи стали асоціюватися з оголеними жіночими ніжками.

Панчохи можна підібрати практично під будь-який наряд. Прозорі (бежеві - класичний варіант), мереживні, ажурні - більше підійдуть для вечора, і нарешті, чорні капронові (теж класика) і виділяють ще панчохи зі стрілками, які сьогодні стали особливо популярні. Не меншою популярністю користуються і колготки зі стрілками. Однак тепер уже і вони поступаються за своєю унікальністю такому дивовижному і досить цікавому нововведенню як колготки з імітацією панчіх.

Це дійсно два в одному. Ми звикли, що панчохи надягають в більш теплу погоду, а колготки, навпаки, носяться в основному, коли холодно. Але як не крути, панчохи змушують почувати себе більш жіночною, красивою і сексуальною. А що якщо за вікном -15? Ось тоді-то і можна покрасуватися в платтячку і в колготках з імітацією панчіх. Головна їхня функція, мабуть, естетична. У них немає гумки, яка ховається під спідницею - вони закінчуються нижче, можуть виглядати як високі гольфи або заходити лише трохи далі колін. Все, що потрібно щоб привнести різноманітність у ваш образ - купити колготки з імітацією панчіх.

Такі колготки мають усі ті ж якості, що і звичайні, а ніжки в них виглядають ще спокусливіше.

02.12.2018
0
1701