Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Коригуюча білизна.Як правильно зробити покупку.

Коригуюча білизна.Як правильно зробити покупку.

  Коригуюча білизна - це рішення багатьох проблем. Не потрібно ламати голову як зробити Ваше тіло ідеальним перед важливою подією. Завдяки йому з'являється королівська постава, підтягнутий живіт, відмінно підкреслюється силует сідниць. І не треба прилаштовувати величезних зусиль для корекції фігури, тим більше, якщо немає на це часу. Варто всього лише приміряти коригуючу білизна, і у Вас з'являється частка впевненості в собі і гарний настрій. Не потрібно ставитися до цього скептично, так як після примірки Ваші сумніви розвіються.

Перше що необхідно знати - ця білизна сидить досить щільно, але до неї дуже швидко не звикнути. По-друге, добре підібрана коригуюча білизна робить стрункішою фігуру. І, звичайно ж, вона не шкодить здоров'ю.

Різноманітність моделей Вас порадує, є шорти, стягуючі колготки, труси-утяжки і багато іншого. Потрібно знати які частини тіла Ви хочете скорегувати, для того щоб визначити потрібну Вам модель.

Хочете скорегувати форму ніг, в цьому Вам допоможуть стягуючі колготки, або панталони. У колготок є ще одна перевага, крім корегуючої функції, вони мають антицелюлітний ефект. Ваші ноги будуть довгими і стрункими, колготки не тільки маскують апельсинову кірку, а й допоможуть в лікуванні целюліту. Коригувальні колготки можуть бути антибактеріальні, масажні, ароматизовані.

У правильно обраній білизні Ви не будете відчувати себе дискомфортно. Після того ,як Ви наділи білизну, на Вашому верхньому одязі не повинно бути ніяких складок, все повинно виглядати натурально,нібито це Ваше струнке і пружне тіло. Під час ходьби нічого не повинно зміщуватися.

Якщо Вам важко дихати в білизні, вона сильно тисне вашу шкіру, або Вам дискомфортно, значить, Ви неправильно підібрали коригуючу білизну.

Звертайте увагу на етикетку, найчастіше виробник вказує які місця, коригує білизна і ступінь корекції. На деяких видах білизни є примітка про те, скільки можна годин носити білизну, не забудьте поцікавитися про це під час покупки.

Білизну виготовляють зі спеціальних еластичних матеріалів, які відмінно перетворюють недоліки фігури в переваги. Крім того, Ваша шкіра в білизні "дихає". Коригучу білизну можна прати руками і в пральній машинці, але не варто застосовувати відбілювач і гладити білизну.

В даний час в магазинах є широкий вибір коригуючої білизни. Правильно підібрана білизна зробить Вас привабливою і стрункою, хоч як крути.

02.06.2018
0
1243