Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Коригуюча білизна

Коригуюча білизна

  Один з найшвидших способів отримати ідеальну фігуру, приправлену підтягнутим силуетом - купити коригуючу білизну, яка зможе ощасливити будь-яку жінку. Однак, прийшовши в магазин або розглядаючи численні каталоги, у покупця просто розбігаються очі, і виникає безліч питань, на які,як здається знайти правильних відповідей, не представляється можливим.

Ми надаємо для Вас унікальні зібрання порад та відповідей, здатних позбавити Вас від усіх забобонів і непорозумінь з приводу коригуючої білизни.

Коригуюча білизна і її особливості

Багато струнких дівчат помиляються ,думаючи про те, що така білизна необхідна тільки повненьким жінкам. Ні в якому разі не так! Коригувальний комплект знадобиться і тим, хто хоче надягти на вечір відверту сукню, але, на жаль лінії талії, для такого вбрання, мало підходять.виправити всі недоліки Вашої фігури, зробити її набагато витонченішою, елегантнішою і жіночною, здатний коригувальний корсет, а ось набутий в комплект до нього дивовижний бюстгальтер Push-up, зможе створити з Вашою фігурою просто справжнє диво.

Багатьох цікавлять реальні цифри, а не захмарні розповіді про те, яким ідеальним стане їх тіло, після примірки бажаного вбрання. Хотілося б відзначити, що скинути вмить 10 кілограм не вийде, а ось візуально зменшитися на 3-4 кг цілком можливо. Важливо й те, як почуває себе жінка.Психологічний фактор - важливий фактор. У багатьох мимоволі розпрямляється спина, хода стає впевненою, і стегна починають виляти в такт прискореному від радості серцебиття. Загалом, жінка починає розквітати на очах, і часом це набагато важливіше візуально втрачених сантиметрів.

Підібрати зручну білизну можна тільки в тому випадку, якщо прислухатися до відчуттів. Один з головних критеріїв - зручність. Стискаюча чи здавлююча коригуюча білизна відразу ж відсікається, так як такий дискомфорт може привести до поганого самопочуття. Відповідно, ніякого задоволення від перетворення ви не відчуєте.Також побутує хибна думка про те, що для досягнення кращих результатів необхідно вибирати Push-up на один розмір менше. Ця думка по-справжньому не правильна. Навіть найдорожчий або довершений бюстгальтер з збільшуючим ефектом, не зможе скоригувати Вашу фігуру краще, ніж правильно підібраний за розміром і формою самий звичайний бюстгальтер.Немаловажний момент - колір обраної Вами білизни. Для того,щоб воно залишилося непомітним, і решта гостей вечора не викрили Вас в хитрості, підбирайте комплект в тон основного наряду.

На додаток хотілося б сказати, що коригуюча білизна - вірний метод для створення ідеального образу на вечір, але ось зловживати щоденним носінням не варто. У повсякденному житті буде краще, якщо Ви скоригуєте свою фігуру за допомогою звичайного, правильно підібраного одягу. І пам'ятайте, коригуюча білизна не зможе позбавити Вас від зайвих кілограмів, наїджених за десятки років, але в купі з правильним харчуванням, заняттям спортом і доглядом за собою, даний тандем дасть неперевершений результат.

29.04.2018
0
889