Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Мереживо:мода,що пройшла крізь сторіччя.

Мереживо:мода,що пройшла крізь сторіччя.

  Мереживні вироби стали популярними ще з моменту їх появи. Цей матеріал заворожує, приковує до себе погляд. Мереживо виглядає, як красиві візерунки, які мороз малює взимку на холодному склі або як тоненька тендітна павутинка, що складається з десятків перламутрових ниток, що тягнуться назустріч теплому літньому вітру. Воно таке ж легке, як павутина і, коли його тримаєш, здається, що воно тут же витече кудись крізь твої пальці або відлетить, подібно легкій напівпрозорій хмарі.

Дивно, що з часу свого існування, даний матеріал не втратив свою популярність, а навпаки, змінився на краще, став більш витонченим і різноманітним.

Слово «мереживо» в перекладі означає «стібок в повітря», так як спочатку нитки плелися за малюнками на папері. Сама техніка мереживного плетіння з'явилася в 15 столітті в Італії. У Венеції його робили з найбільш тоненьких ниток і навіть вплітали кінський волос для збереження міцності виробу. У 17 столітті найбільш популярним став італійський гіпюр, процес виготовлення якого був настільки дорогим, що сам міністр фінансів Франції наймав мереживниць для роботи у себе в замку, а не на окремій фабриці. У тому ж столітті мереживо стало популярним і серед російської знаті. Тільки плели його з золота і срібла, і носили його тільки члени царської сім'ї. Цікавим фактом є те, що таким плетінням займалися не тільки жінки, а й чоловіки. Також, при нестачі голок або шпильок, їх могли замінити риб'ячими кістками.

Зараз найпопулярнішими мереживними матеріалами є: венеціанське, брюггске і ірландське мереживо. Венеціанське мереживо - це красиві опуклі візерунки в основному рослинного характеру з товстих ниток. Ірландське мереживо або мереживо «ренесанс» особливе тим, що виконується воно з окремих, скріплених між собою, частин з рослинними візерунками. А для брюггского мережива основою служить тасьма, яка і складається в візерунок.

Сьогодні мереживо активно використовується не тільки в скатертинах, хустках або одязі. Найбільш пікантно і розкішно воно виглядає на панчішках і нижній білизні. Його краса в тому, що воно робить дівчину більш жіночною, а різноманітність плетіння допомагає створювати неповторні моделі речей. Як правило, вироби з мереживами служать прикрасою для окремих випадків, і жінки дуже ретельно підходять до їх вибору.

На панчішках мереживо виглядає дуже елегантно і фокусує увагу на красу жіночих ніжок. Але є кілька правил носіння мереживних панчіх, дотримання яких допоможе зробити зовнішній вигляд привабливим і не вульгарним. Білі панчохи з мереживом найкраще надіти тільки в 3 випадках: на весілля, в спальню або на бал-маскарад. В інших ситуаціях вони будуть виглядати не зовсім доречно. Чорні такі панчохи найкраще виглядають з однотонною темною спідницею, і, ні в якому разі, не з джинсовою. Верх найкраще вибрати більш яскравий, тоді все це буде виглядати органічно.

Що стосується мереживної нижньої білизни, то сьогодні жінки мають просто величезний вибір стильних елегантних моделей, які можна легко вибрати і навіть замовити в інтернет-магазині з доставкою додому. Самі стандартні класичні кольори мереживної білизни - це чорний, білий і червоний, які завжди виглядають дуже ефектно саме у виконанні з мереживами. Наймодніші тенденції - це коли мереживні елементи роблять іншого відтінку від основної тканини. Наприклад, популярна білизна бежевого кольору з мереживом відтінком топленого молока. Дуже дорогі моделі з мереживом, сплетеним вручну. Але, мереживну білизну не варто одягати під тонкий трикотаж, більш ефектно і доречно вона буде виглядати під красивим платтям, що відкриває його мереживну оборку або акуратну бретельку.

Сьогодні мереживні вироби так само популярні серед жінок, як і за часів своєї появи. Це - матеріал, який і до сьогодні зберіг дух свого часу і неповторність. Навіть на сучасних фабриках ще можна знайти машини, яким вже більше століття, а вони до сих пір можуть служити для виготовлення мережива. Вироби з нього - витончені, легкі і спокусливі. Мереживо - це красива оправа для витонченої краси кожної дівчини.

26.06.2018
0
900