Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Нижня білизна

Нижня білизна

  Нижньою білизною прийнято вважати предмети так званої нижньої білизни, які носять під іншим одягом. На сьогоднішній день,основними елементами жіночої нижньої білизни є трусики, бюстгальтери, майки, боді, корсети, колготки і панчохи. Також,до цього розряду одягу можна віднести нічні сорочки, корсажі, комбінації, панталони, нижні спідниці, халати, пеньюари і різні аксесуари для панчіх.
Трохи історії
У стародавньому світі такого поняття як нижня білизна не існувало. Наприклад, пов'язка на стегнах древніх єгиптян і греків, підходяща за сучасними мірками до категорії нижньої білизни, виконувала функцію повсякденного одягу. Дуже довгий час (епоха Середньовіччя і Відродження) предметом нижньої білизни залишалися натільна сорочка (камиза) і штани, які з плином часу багаторазово трансформувалися, поки не дійшли до середини XX століття в звичному для сучасної жінки вигляді. З цього періоду,жіноча нижня білизна стала, як і інший вид одягу, засобом самовираження, придбавши естетичний і навіть еротичний характер.
Сучасна нижня білизна
Сучасна жінка хоче мати в своєму гардеробі нижню білизну на всі випадки  життя. Пропонований його вибір просто безмежний: від дорогого вишуканого, зробленого з мережив і шовку, до практичного з бавовни. Але для будь-яких цілей нижня білизна не купувалася б, вона повинна бути комфортною і зручною, відповідати розміру тіла і не викликати неприємних відчуттів. Останні тенденції жіночої нижньої білизни, коли вона просвічує крізь основний одяг або визирає з-під неї, набули широкого поширення. Це, наприклад, короткі топи, які замінили футболки і оголюють частину спини і живота, кромка трусиків, що виглядає з-під вільного пояса штанів, тонкі обтягуючі брюки показують оточуючим їх контури, а прозорі кофти роблять бюстгальтери вельми умовним елементом нижньої білизни. Звідси і йде мода на кольорову білизну або білизну певного крою з декоративними елементами.
Вибір нижньої білизни
Нижня білизна дуже впливає на вибір одягу жінки, адже навіть від шикарного вечірнього вбрання не буде ніякого ефекту, якщо не підійшов, наприклад,бюстгальтер. Тому необхідно взяти плаття, блузку та ін. з собою, коли йдете купувати нижню білизну. Особливе значення для білизни має колір, тому що вона може просвічувати через легенькі світлі тканини або тонкі сукні та блузи. Якою би розкріпаченої не була сучасна мода, абсолютно неприпустимим вважається визираюча біла білизна з-під одягу чорного кольору або білі туфлі, надіті на чорні колготки або панчохи. Тому найоптимальнішим варіантом буде білизна тілесного кольору різних відтінків, яка підійде будь-якій шкірі і під будь-який одяг.
Що вибирають зірки
В даний час,жіночу нижню білизну сміливо демонструють всім оточуючим. Першими моделями такого показу стали, звичайно ж, знаменитості. Наприклад, Мадонна першою вийшла на сцену в бюстгальтері, придуманому Ж. П. Готьє, і він став її візитною карткою. Зараз Ріанна і Бейонсе використовують боді і корсети як сценічний одяг. У повсякденному житті зірки не були помічені в нижній білизні напоказ, тому залишається тільки здогадуватися, якій саме вони віддають перевагу. Або милуватися на них в білизні відомих брендів на сторінках глянцевих журналів.
Нижня білизна є особливо важливою складовою гардеробу кожної жінки. Красива білизна - це зручно, комфортно, звабливо, а все разом означає - щаслива жінка.

23.10.2017
0
1259