Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Нижня білизна.Пеньюар або сорочка.

Нижня білизна.Пеньюар або сорочка.

  У всі віки жінки були небайдужі до свого зовнішнього вигляду і ця особливість зберігається і сьогодні. Тому дизайнери щодня придумують нові моделі одягу, створюється все більше брендів, а мода нещадно диктує свої правила. І багато жінок, як не дивно, підкоряються їм, все частіше оновлюючи свій гардероб, адже в наші дні зовнішність говорить багато про що. Однак, жінки так завзято дбають не тільки про одяг, призначений для виходу в світ, але і про домашні наряди. У багатьох представниць слабкої статі виникає питання, що краще купити,пеньюар або сорочку?

Що ж,розберемося з усім по черзі. Пеньюар це легкий жіночий халат, зшитий, як правило, з шовку і мережива. Іноді пеньюаром називають комбінацію з коротенької сукні і халата. Такий вид жіночого одягу з'явився ще в 16 столітті у Венеції і був призначений для ранкових і вечірніх процедур (вмивання, макіяжу). Тоді такий наряд називався «рокети». Вони і тоді шилися з шовку або оксамиту. Особливістю цього вбрання є, то що воно приховує маленькі недоліки тіла і дає волю чоловічій фантазії.

Адже і сьогодні пеньюари не втратили свого призначення. Вони користуються популярністю у багатьох жінок різного віку. Такий вид домашнього одягу не тільки допомагає відчути себе красивою його власниці, а й з легкістю зводить з розуму чоловіків. Так що пеньюар часто використовується жінками для зваблювання своїх коханих. Вибір пеньюарів величезний, безліч фасонів і кольорів забезпечують варіанти на будь-який смак. Зазвичай,пеньюари бувають чорного, червоного, фіолетового, рожевого і персикового кольорів. Саме ця колірна гамма вважається найбільш сексуальною.
Крім того, пеньюари можуть бути короткими і довгими, прозорими і відкритими або, навпаки, більш ніжними, мереживними і ажурними, кількість моделей просто не злічити. Пеньюари користуються популярністю у зірок, знаменитості не тільки люблять ходити в них по будинку, але і зніматися в кіно. Однак, якщо пеньюар несе естетичну функцію і призначений більше для зваблювання, то жіночі сорочки використовуються трохи інакше. Представляють вони з себе короткі або довгі сукні, найчастіше облягаючі по фігурі і зшиті з бавовни.

Сорочки призначені для сну і можливо, навіть більш комфортні в носінні, ніж пеньюари. Однак не варто ставити хрест на сорочках,як на еротичному домашньому вбранні, адже їх пошив теж може бути різним. Деякі моделі бувають з прозорими вставками і лише злегка прикривають сідниці. Вони можуть шитися з атласу, шовку або нейлону і нітрохи не поступатися пеньюарам. Так, що якщо Ви роздумуєте купити пеньюар або купити сорочку, то спирайтеся виключно на Ваші потреби і вибирайте наряд виключно для себе. Купити пеньюар в Києві або сорочку ви можете в нашому інтернет-магазині, а також вибрати вибрати доставку по Києву або Україні.
 

20.08.2018
0
1526