Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Чому жінка в панчохах так сексуальна?

Чому жінка в панчохах так сексуальна?

  Як предмет одягу,панчохи з'явилися ще в 13-14 столітті. Спочатку панчохи носили і чоловіки, і жінки. Але з часом,панчохи стали виключно предметом жіночого гардеробу.

Спочатку панчохи виготовлялися вручну переважно з шовку і оксамиту. Але з появою верстатів для в'язки панчіх і нових тканин популярність панчіх виросла в рази, а ціни стали нижчими. Тепер панчохи могли собі дозволити не тільки люди з вищого суспільства, але і прості городянки. У 19-20 столітті, коли з моди почали виходити довгі сукні,панчохи стали справжнім фетишем. Дівчата в панчохах вважалися наймоднішими і привабливими. З'являється безліч забарвлень панчіх. Багато хто тоді любив носити панчохи такого ж кольору, як і плаття. Але, безумовно, фаворитами залишалися класичні кольори - чорні панчохи і білі панчохи, а також панчохи тілесного кольору.

Щоб панчохи не сповзали, був придуманий спеціальний пояс для панчіх. До нього за допомогою стрічок або гумок із застібками кріпилися панчішки. В наші часи, панчохи тримаються на жіночих ніжках за допомогою еластичних гумок, іноді з силіконовими вставками, у верхній частині панчохи.

Багато з вас, напевно, бачили фільм «Стиляги». Там дуже яскраво продемонстровано прагнення дівчат виглядати сексуально. А так як в післявоєнні роки, та ще й в закритому від усього світу СРСР панчішні вироби практично неможливо було знайти, то, як і багато жінок, головна героїня картини Користь малювала олівцем для брів на ногах лінії, які були імітацією швів на панчохах.

Неможливо пояснити, чому панчохи виглядають так сексуально. Але незаперечним фактом є те, що жінки в панчохах відчувають себе більш впевненими, і привабливими. При чому, не лише в сексуальному плані. Впевненість жінки в своїх природних силах, віддається абсолютно на всі сфери її життя. Завдяки цьому предмету одягу жінка стає більш розкутою, жіночною і загадковою. Скоріш за все, що чоловіки на підсвідомому рівні це помічають, тому у них різко підвищується рівень тестостерону, коли вони знаходяться поруч з жінкою в панчохах. Це магія!!!

Однак сьогодні більшість жінок носить панчохи рідко, лише в особливих випадках, вважаючи за краще панчохам, більш зручні на їх погляд колготки. Можливо, це і правильно, адже тоді магія панчіх може зникнути, і вони стануть такими ж буденними і непривабливими, як і прості шкарпетки. Але сучасні дизайнери вирішили не здаватися, вони все ж намагаються опанчішити колготки. Саме тому зараз існують колготки з ефектом панчіх, колготки-панчохи та інші креативні різновиди колгот. Тому кожна дівчина і жінка зможете одягтися красиво і сексуально, і при тому зручно. Сьогодні панчохи купити можна де завгодно. Але найпростіше зробити це в інтернет-магазині. Так як тут представлений широкий асортимент моделей, можна подивитися, як виріб виглядає на ногах, порівняти кілька варіантів і вибрати той, який подобається найбільше.
 

19.04.2018
0
1586