Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Розкріпачення особистості за допомогою еротичного костюму

Розкріпачення особистості за допомогою еротичного костюму

  У Вас з'явилося запрошення на маскарад або Ви хочете влаштувати костюмовану вечірку? А можливо, Ви просто вирішили порадувати свого чоловіка і бажаєте влаштувати для нього романтичний сюрприз? В цьому випадку Вам просто не обійтися без еротичного костюма. Еротичний костюм розташовується посередині між карнавальним костюмом і відвертим комплектом жіночої білизни.

Зараз Ви можете побачити широкий вибір костюмів для будь-якого свята, головне - це ваша фантазія. За допомогою еротичного костюма Ви приміряєте новий образ, і зможете вести себе так, як захочете, відкриваючи для оточуючих свої нові сторони. Адже приємно не тільки знаходиться на святі, але і влаштовувати його вдома, а костюм,в свою чергу,додає якусь ноту авантюрності і інтриги в Ваших відносинах. Завжди приємно спробувати що-небудь новеньке. У використанні еротичних костюмів немає нічого осудливого.

Уявіть,що Ви в театрі, де Ви всього лише виконуєте роль в цій грі. Ви можете бути ким завгодно: медсестрою, яка піклується про оточуючих, або невинною школяркою, а можете бути жінкою в формі, яка виписує штрафи і може покарати за злочин. Костюм медсестри один з найпопулярніших на даний час. Є стільки різних костюмів, наприклад, костюм покоївки, морячки, стюардеси, червоної шапочки, метелика або феї.

Зараз виробники намагаються не зупинятися на пошитті стандартних костюмів. З'являються нові образи, костюми стають більш привабливими і оригінальними, звичайно ж, не виходячи за певні рамки.

При покупці дешевих костюмів, майте на увазі, яка ціна така і якість продукції. В основному,костюми виготовляють з таких матеріалів як латекс, акрил, силікон.

Костюм повинен бути добре пошитий, а шви - акуратно оброблені. Звертайте увагу на кнопки, блискавки, шнурівки і інші застібки, все повинно працювати м'яко, легко, вільно відкриватися і розстібатися. Коли будете купувати готовий еротичний костюм, враховуйте смаки обох партнерів, адже Ви не хочете ввести свого улюбленого в ступор.

Все добре продумайте. Костюм повинен відповідати вашому типу зовнішності. До нього можете докупити якусь перуку, босоніжки на високій платформі, щоб ваш образ був досконалим. У купленому костюмі Ви не повинні відчувати незручність, так як вам доведеться ще вписатися в роль.

Зміна образів розкріпачує людей, дає можливість відпочити від звичайного життя. Костюм додасть деяку родзинку у ваші стосунки. Хочете домогтися нових відчуттів і емоцій, виконати ваші бажання допоможе хороший еротичний костюм.

02.06.2018
0
1234