Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Реклама колгот-креативно і модно

Реклама колгот-креативно і модно

  Реклама - це дуже ефективний і потужний інструмент просування будь-якого товару на ринку. Від того, наскільки вона креативна і доречна, залежить імідж і популярність речі, що продається. Природньо, світові виробники колгот і панчіх не оминули цей інструмент стороною, і також активно його використовують і для популяризації свого бренду.
Здавалося б, що можна придумати такого для реклами колгот, щоб вона не тільки показувала товар, але і ще була нестандартною і такою, що запам'ятовується? Насправді, це цілком можливо, що і доводять нам красиві рекламні кампанії від відомих торгових марок, що випускають панчішно-колготочну продукцію.
Добрий в усі часи засіб цього маркетингового інструменту - рекламний плакат. Найоригінальнішими в цьому плані виявилися колготи Nur die і Vog socks. Перші для своєї реклами вибрали непрозору модель Ultra opaque. На плакаті зображений грабіжник, який надів на голову панчоху, щоб приховати свою особистість, але той виявився настільки непрозорим і міцним, що злодій замість того, щоб направити пістолет на людей, направив його на рослину в горщику. Внизу написано слоган: «Дуже, дуже непрозорі».
А Vog socks представили свою колекцію, як колготи для Жінки-павука (Spiderwomen). Це - ціла серія оригінальних плакатів, з красивими жінками, у яких багато ніг, і кожна ніжка одягнена в красиві різнокольорові колготки. Тут акцент зроблений на тому, що їх продукція особливо хороша для активних жінок, які всюди встигають і часто знаходяться «однією ногою там, однією - тут».
Не менш ефективним є і застосування різноманітних слоганів. Для прикладу можна назвати такі компанії, як Omsa або Serenata. Omsa взагалі став першим виробником панчішно-шкарпеткової продукції, який почав активно використовувати рекламу для свого просування. Всі пам'ятають знамениті слогани: «Omsa знає про тебе все!», «От Парижа до Находки Omsa лучшие колготки!» Або оригінальний слоган-питання «Скільки в тебе жінок?».
А Serenata дає жінкам добру пораду «Serenata. Підніми йому настрій », натякаючи, що їх продукція буде дуже приваблива на жіночих ніжках для чоловіків.
Ще більш цікавими для нас є гарні рекламні відео-ролики. Неймовірно зачаровує ролик, який так і плескає італійським шармом, - це реклама Sisi «Спокуслива Італія». Після її виходу по всій мережі інтернет дівчата активно шукали джингл, під який відбувалися дії в відео. Красиві панорами Італії в м'яких сутінках і приємна пісня - це все підкреслює шарм і елегантність продукції Sisi.
Дуже оригінальна - реклама колготок Грація, в якій дівчина спочатку насипає чай в колготи замість чайного пакетика і занурює їх в чашку, потім протирає ними туфлі, далі використовує як ремінь для машини, миє ними посуд, і після всього цього дані колготи все одно залишаються цілими і спокусливо обтягують її ніжку.
Calzedonia робить цікаву рекламу в стилі аматорського відео, на якому дівчата різного віку переживають якісь важливі для них моменти, наприклад, дівчатка в білих колготочках займаються балетом, дівчина в колготах працює в офісі, подруга, яка веселиться зі своїми друзями, зі сміхом надягає панчохи, вагітна жінка в лосинах   обіймає свій животик поруч з коханим чоловіком. Ці моменти викликають розчулення і показують, що колготи, панчішки або лосини - це не просто аксесуар або частина гардероба, а речі, які надіті на нас навіть в найважливіші моменти нашого життя.
Як ми бачимо, оригінальна і нестандартна реклама не тільки вказує на нові моделі панчішок або колгот, але ще і викликає посмішку або бажання подивитися її ще раз. Правильно зрежисована, вона акцентує увагу на особливостях даного товару або торгової марки і допомагає зробити правильний вибір в покупці.
На завершення, можна згадати слова директора компанії «Coca-Cola». Коли його запитали, чому він до сих пір використовує рекламу, адже його компанія вже тепер стала брендом і популярна у всьому світі, він відповів, що реклама - це як двигун у літака. Коли той піднімається на достатню висоту, його не вимикають, бо тоді літак впаде, замість того, щоб рухатися вперед.

У нас Ви знайдете величезний асортимент і зможете купити колготки недорого в інтернет-магазині chulochki.com.ua

26.06.2018
0
1011