Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

7 міфів на тему жіночих колгот

7 міфів на тему жіночих колгот

Колготки настільки давно і настільки впевнено увійшли в гардероб сучасної жінки, що здається, вони були там завжди. І все ж повністю позбутися вигадок навколо цієї звичної деталі жіночого туалету поки не вдається. Спробуємо розібратися, чи є хоч трохи правди в найпоширеніших помилках на тему жіночих колготок?
Міф №1: величина DEN свідчить про міцність колготок.
На жаль, омана. Кількість DEN характеризує міцність волокна, а не міцність виробу. Можливо, між двома цими параметрами і існує зв'язок, але не все так однозначно, як часом хочеться.
Міф №2: тільки колготки чорного кольору залишають на шкірі сліди.
Теж не правда. Для забарвлення синтетичних волокон, які йдуть на виготовлення модних жіночих колготок використовують червоний і помаранчевий дисперсійні барвники, здатні залишати на шкірі чорні плями. Причому барвники ці використовуються у виробництві не тільки чорного волокна, але і різних відтінків тілесного. А використовуються вони і в виробництві колготок економ класу, і у виготовленні дорогих елітних моделей.
Міф №3: ефект фарбування зникає після декількох прань

Це помилка, яка підтримується торговцями, зацікавленими у збільшенні обсягів продажів колготок. Так звані «дисперсійні» колготки не тільки фарбують шкіру, але і можуть стати причиною, як контактного дерматиту, так і  алергічної реакції.
Міф №4: товари з лайкрою від вітчизняних виробників не поступаються за якістю зарубіжним аналогам.
Стовідсоткова вигадка. Для виробництва якісної продукції необхідна ліцензія на технологію «Lycra only by DuPont» і сучасне високоспеціалізоване обладнання. Так що виробництво високоякісних жіночих колготок з лайкрою вимагає досить значних фінансових вкладень, що автоматично позначиться на ціні готового товару.
Міф №5: маркування 3D і PA (ПА) характеризують якість продукції.
І знову омана. Букви ПА (РА) позначають, що виріб виготовлений з поліаміду, що володіє, до речі, низькою пружністю, а 3D є свідченням лише того, що волокно містить в три рази більше лайкри, ніж зазвичай.
Міф №6: блиск колготок свідчить про наявність лайкри.
І знову вигадка. Асортимент полиамідного волокна досить широкий, випускаються і матові нитки, і здатні іскритися і переливатися, надаючи колготкам блиск. Так що лайкра тут взагалі ні при чому.

23.10.2017
0
789