Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Стилі жіночої нижньої білизни

Стилі жіночої нижньої білизни

  Нижня білизна - важлива частина гардероба жінки. Це навіть не просто частина гардеробу, це інструмент, який в залежності від ситуації може виконувати безліч різних функцій - наприклад, підкреслювати принади і приховувати недоліки жіночої фігури, залучати до жінки погляди оточуючих, і, звичайно,збуджувати її статевого партнера. Індустрія моди про це, зрозуміло, пам'ятає, тому пропонує безліч різновидів жіночої білизни, різних кольорів, форм і стилів. Пропозиція настільки велика, що іноді буває навіть складно правильно вибрати відповідну білизну. А це дуже важливо - від того, яку білизну надіто, залежить не тільки особистий настрій і комфорт, але і весь зовнішній вигляд в цілому. Часто неправильно підібрана білизна може повністю зруйнувати той образ, який спочатку планувався. Щоб цього не сталося,потрібно трохи розібратися в тому, яким буває жіноча нижня білизна. Мова, перш за все, йде про стилі жіночої нижньої білизни. Існує кілька таких стилів, кожен з них виконує певні функції і має свої відмінні характеристики.

Мінімалізм

Білизна цього стилю відрізняється простотою і практичністю. Найчастіше вона однотонна, найбільш популярними є відтінки темних кольорів, бежевих або білих. Використання додаткових декоративних елементів в цьому стилі не допускається, виняток становлять лише мережива і рюші. Білизна в стилі мінімалізм дуже зручна і при цьому красиво виглядає. Така білизна ідеально підійде для повсякденного носіння, але і для особливих, інтимних випадків його теж можна використовувати.

Класичний стиль

Така білизна розрахована для тих дівчат і жінок, які віддають перевагу класичному стилю в одязі. Нижня білизна класичного стилю шиється абсолютно без прикрас - неприпустимі ні мережива, ні вишивка, ні гіпюр, ні інші можливі елементи декору. Прикраси в цьому стилі замінює дорога тканина (шовк, атлас, оксамит), саме вона надає виробу елегантність. Така білизна також однотонна і переважають, як правило, відтінки тілесного кольору. При цьому існує і деякі правила вибору класичного нижньої білизни в залежності від кольору шкіри. Так, пані, що володіють світлою шкірою, будуть найкраще виглядати в білизні молочних, кремових відтінків. Смуглянкам підійде білизна темніших кольорів. А власницям ніжної шкіри з рожевим відливом краще вибрати білизну світло-бузкових і рожевих тонів. При цьому чорна класична білизна також поширена і одягається воно тільки під темний одяг.

Сексуальний стиль

Головна мета цього стилю - це збудження коханого чоловіка. Сексуальна білизна відрізняється відвертістю, залишаючи на тілі більше місць, доступних для споглядання. Також така білизна рясніє декоративними елементами: різними мереживами, бантиками, рюшами. Крім того, сексуальна білизна часто супроводжується додатковими елементами, такими як панчохи або корсети. Вибирати сексуальну білизну рекомендується яскравих кольорів, перш за все червоного, оскільки вважається, що саме цей відтінок пробуджує пристрасть і бажання.

Ретро стиль

Для цього стилю характерне повернення до того, що колись носили наші бабусі й прабабусі. Тому нижню білизну стилю ретро зазвичай прикрашено мереживом, а трусики шиються з завищеною талією. Переважають пастельні тони, кольори в горошок, смужку або квіточку.

Щоб завжди виглядати ефектно, бажано мати в своєму гардеробі білизну всіх стилів. Це не тільки правильно з точки зору моди, але і просто приємно для себе.

17.04.2018
0
1393