Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Колір нижньої білизни,як вираження характеру.

Колір нижньої білизни,як вираження характеру.

  Психологи вже давно працюють над тим, наскільки людські переваги виражають особливості їх характеру і темпераменту. Улюблений колір - це теж один із значних проявів індивідуальності особистості. Не дарма, заходячи в магазин, кожен насамперед звертає уваги на речі того чи іншого кольору або фасону. Також, психологи звернули увагу на те, що люди, які віддають перевагу одній і тій ж колірній гаммі, схожі між собою в деяких рисах характеру. Попрацювавши над цим, вони видали безліч статей на теми як сприйняття кольору на рівні підсвідомості, так і на його вираз певних людських якостей і рис.

Природньо, кожна жінка має свої переваги і в виборі кольору білизни. Адже саме ці делікатні речі знаходяться найближче до тіла, і, навіть якщо дівчина їх приховує під одягом, вона буде відчувати себе впевненіше, якщо ця білизна доводиться їй до смаку і відповідає її побажанням. Після дослідження тих моментів, якими керується жінка у виборі нижньої білизни, був створений навіть спеціальний тест Наталі Менар, який показує основні риси характеру дівчини по вибраному кольору білизни або купальника. Був навіть зроблений висновок, що якщо поміняти їх колір, то можна змінити свій настрій.

Вам представлені загальні риси характеру, які відкриває улюблений колір нижньої білизни.

Червону білизну вибирають жінки-лідери - вольові, сильні, рішучі і темпераментні. Це дівчата, які цінують красиві речі. Вони вимогливі до себе і оточуючих. Часом бувають занадто напористі і егоїстичні.

Синій колір воліють спокійні та врівноважені пані. За типом особистості це, як правило, - педанти, а за темпераментом - найчастіше скромні меланхоліки. Люблять творчість, для оточуючих криють в собі якусь загадку.

Рожевому віддають перевагу ніжні тонкі натури. Це - миролюбні дівчата з глибоким внутрішнім світом. Вони досить оригінальні і володіють хорошою фантазією. Бувають вразливими і навіть деколи безпорадними.

Зелена білизна добре прикрасить впевнену жінку з хорошою інтуїцією. Це - особистість, яку точно не можна назвати наївною, адже вона навіть у взаєминах керується принципом «довіряй, але перевіряй», тому спілкуватися і будувати відносини воліє з перевіреними людьми. Також має багатий внутрішній світ.

Коричневий колір вибирають практичні прагматики зі стійким характером. Найважливіше для такої дівчини - це впевненість в людині, який знаходиться з нею поруч. Таким людям, як правило, дуже легко довіряти.

Дівчата, які віддають перевагу жовтому кольору,активні комунікабельні оптимісти. Цей яскравий сонячний колір навіть сам по собі випромінює життєву енергію і тепло. Жінка в жовтій білизні - чуттєвий романтик, наділений своїм індивідуальним типом мислення.

Блакитний колір допомагає бути більш легкою на підйом і активною в плані прагнення домогтися чогось у майбутньому, особливо якщо це стосується кар'єри. Але такі люди часто витають у хмарах і будують повітряні замки в своїх прагненнях, а також, бувають досить мінливими і непостійними.

Сіру білизну вибирають розсудливі жінки, завжди вірні й віддані людям і своїм життєвим принципам. Бувають недовірливими і замкнутими, але в цьому і криється головна їх загадка.

Помаранчевий колір відкриває хорошу фантазію дівчини, її веселий і легкий характер. Вона не приховує своїх почуттів і завжди проявляє їх на всі 100%, але схильна часом також будувати повітряні замки.

Дівчата, які віддають перевагу фіолетовому кольору нижньої білизни - добре виховані, врівноважені, і в своїх вчинках керуються здоровим глуздом і розсудливістю.

Що стосується чорного кольору, то не дарма дівчат в чорному називають фатальними жінками. Це - розкуті впевнені в собі жінки, які люблять все контролювати і органічно сприймають увагу до себе. Часом бувають нарцисами і занадто самовпевненими, але часто чорному віддають перевагу люди, глибокі всередині.

Білий колір - це колір чистоти і ніжності, а також, як красиво характеризують його психологи, це - «блиск світла і холод льоду». У давнину його носили молоді аристократки. І зараз його також вважають за краще справжні леді, впевнені, відкриті і природні, а часом навіть вперті.

Як бачите, колір - це теж своєрідний прояв певних рис Вашого внутрішнього «Я». Але, звичайно, кожна людина - це особистість, і відтінок, який Ви вибираєте для свого комплекту нижньої білизни, - це просто Ваша індивідуальна візитна картка, яка допоможе підкреслити Вашу красу і неповторність.
 

26.06.2018
0
909