Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Обираємо колготки

Обираємо колготки

  При виборі 3д колготок важливо переконатися, що вони не виявляться одноразовими. Якщо відсоток лайкри невеликий, то колготи можуть витягуватися в районі колін. Лайкра - матерія своєрідна, а чим її більше, тим більш еластичними будуть колготки. Якщо ви вибираєте теплі колготки за невисокою ціною, то придивіться до виробу з додаванням штучної вовни - акрилу. Також популярні фантазійні колготи з мікрофіброю, яка складається з великої кількості дуже тонких ниток. У таких колготках шкіра ніг буде «дихати», так як мікрофібра здатна добре вбирати вологу.

  Якщо ви шукаєте оригінальний виріб, то придивіться до колготок з малюнком. Купуючи колготки, потрібно враховувати особливості своєї статури. Наприклад, малюнок навколо литок зробить ноги візуально більш повними,зате він допоможе вирівняти надмірно опуклі щиколотки. Світлі колготи з поперечними смужками не підійдуть дівчатам з повними ногами, а колготки темного кольору, прикрашені вертикальними смугами, добре подовжують ноги.

Щоб визначити якість виробу, спробуйте розтягнути на долоні верхню частину колготок. Якщо модель дешева, то шви, найімовірніше, будуть круглими. Вони, можливо, будуть проступати через облягаючий одяг або натирати ноги. Якщо виріб якісний, то шви повинні бути пласкими. Коли ви розтягнете верхню частину якісного виробу, то шви зрівняються з основною поверхнею.

Ширина пояса у якісних колготок зазвичай становить близько 3-х см. В іншому випадку виріб при носінні може скручуватися і спадати. Якщо колготки хорошої якості, то кінці у пальчиків ніг будуть ущільнені. Виріб повинен забезпечуватися ласткою, завдяки якій воно довго не рветься і добре сидить на фігурі. Якщо ластка відсутня, то перед вами, швидше за все, дешевий варіант.

Фірмові колготи мають запах. Солідні виробники завжди ароматизують продукцію, що обходиться їм недешево. Виробники «лівих» виробів не можуть дозволити собі таку розкіш. Тому, вибираючи дорогі колготки, звертайте увагу на запах.

24.10.2017
0
840