Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Подарункова упаковка

ТОП ПРОДАЖІВ

Подарункова упаковка Obsessive

722, Подарункова упаковка Obsessive, , 13 грн., Obsessive, Obsessive, Подарункова упаковка..

13 грн.                                                                             Подарункова упаковка. Історія винаходу.

Ніхто не сумнівається в тому, що презент, упакований в милу коробочку, сприймається зовсім по-іншому. Ми особливо не замислюємося над тим, коли і ким були придумані деякі звичні аксесуари. Те ж стосується і подарункової упаковки.

Звичай красиво підносити дари бере початок в Італії XV століття. Правда, обгортка була зовсім не такою, як зараз-здебільшого використовувалися срібло і золото.

Чудова традиція припала до душі багатьом. Внаслідок цього, вже в 18 столітті, перший пакет, зроблений з паперу, замінив обридлі полотняні мішки. Вигода виходила неймовірною- виробництво обходилося дешевше, а вага була набагато меншою в порівнянні з попередниками. Трохи пізніше, з'являється щільний матеріал, відомий сьогодні як картон. Його застосовували в кондитерських, ювелірних і аптекарських крамницях для упаковки товару.

У Росії, першими почали використовувати паперову упаковку для продукції відомі Шустови, які займалися алкогольними напоями.

У 1950 х роках, виробники стали використовувати нові матеріали різної щільності, прикрашені візерунками.

В наш час, подарункова упаковка з різних матеріалів користується шаленою популярністю. Будь-який поважаючий себе бренд пропонує ексклюзивну тару для красивої презентації виробів. Грамотно оформлена подарункова упаковка додасть своєрідний відтінок тій речі, яку потрібно подарувати. У багатьох випадках, ефект виявляється краще, ніж очікувалося.

Купити еротичну білизну в подарунковій упаковці можна в нашому інтернет-магазині chulochki.com.ua. Приголомшлива якість білизни в оригінальній коробочці зробить свою справу і справить незабутнє враження на одержувача. Гарантуємо своєчасну швидку доставку.

Ціни на Подарункова упаковка в Україні 04.08.2021

Самий дешевий товар Подарункова упаковка Obsessive 13 грн.
Самий дорогий товар Подарункова упаковка Obsessive 13 грн.
Самий популярний товар Подарункова упаковка Obsessive 13 грн.
Найновіший товар Подарункова упаковка Obsessive 13 грн.

Часті питання про Подарункова упаковка

💟 Які Подарункова упаковка найпопулярніші у 2021 році?

ТОП-3 найпопулярніші товари у категорії Подарункова упаковка в Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua: Подарункова упаковка Obsessive

🆕 Які новинки у категорії Подарункова упаковка в 2021 році?

Три гарячі новинки з категорії Подарункова упаковка в Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua: Подарункова упаковка Obsessive

🎀 Які Подарункова упаковка найдешевші?

Самі недорогі товари з категорії Подарункова упаковка в Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua: Подарункова упаковка Obsessive

✔️ Які Подарункова упаковка краще купити у 2021 році?

Покупці обирають в категорії Подарункова упаковка такі товари: Подарункова упаковка Obsessive