Інтернет магазин жіночої білизни Chulochki.com.ua
Кошик
0

Політика повернення

Основний закон України, який регулює взаємовідносини продавця та покупця - Закон України про захист прав споживача. Повний актуальний текст його доступний за адресою https://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1023-12. Надалі ми будемо називати його просто "Закон".

У нашій роботі ми керуємося положеннями цього закону.

Існує два варіанти повернення:

1. Повернення товару неналежної якості.

              Під неналежною якістю, застосовано щодо жіночої білизни, ми розуміємо явний брак виробника, наприклад - відсутність гудзиків, відсутність         або неправильна лінія шва, і.т.п. Згідно зі статтею 8 Закону, такий товар беззастережно підлягає обміну або поверненню. Обмін або повернення такого товару проводиться виключно за рахунок продавця (тобто за наш рахунок).

Для того, щоб подати заявку на повернення - можна зателефонувати і поспілкуватися з менеджером.

2. Повернення товару належної якості.

            За законодавством України покупець має право на повернення товару належної якості без пояснення причин протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту покупки. Детальніше читайте в статті 9 Закону.

Однак існує список товарів, належної якості, що не підлягають поверненню, або обміну. Цей список доступний за адресою: https://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF.

Більшість товарів в нашому магазині потрапляють в цей список.

Конкреніше - пункти:

           корсетні товари
          білизна натільна
          панчішно-шкарпеткові вироби
Ми не стверджуємо, що всі товари нашого магазину потрапляють в цей список і готові обговорювати кожен ваш запит окремо. Для оформлення запиту - будь ласка, зателефонуйте менеджеру.

Наша політика в обслуговуванні клієнтів така - Chulochki.com.ua гарантує вам, що вашу білизну ніхто і ніколи до вас не одягав і не приміряв. Білизна та панчішно-шкарпеткові вироби - інтимні предмети одягу. Тому примірка (саме примірка на тіло) натільної білизни у нас заборонена. Виключно керуючись Законом, ми не маємо права повертати, а потім продавати комусь ще білизну, яку вже хтось приміряв.

З приводу розмірів - розмірні сітки білизни різних виробників широко доступні і, також, є у нас на сайті. Керуючись ними завжди можна підібрати білизну необхідного розміру.